Od 24.000 Kč s Cestovním rádcem

Souostroví Seychely, panenský ráj v Indickém oceánu. Seychely jsou světoznámé hlavně díky krásným plážím v podobě klidných zátok s azurovou vodou, žulovými útvary a exotickou přírodou plnou endemitů. Pobřeží ostrovů lemují korálové útesy, které nabízí vynikající podmínky pro potápění a pozorování světa pod hladinou. Užít si můžete také procházky po jednom z přírodních parků, úchvatné golfové hřiště, vodopády nebo hlavní město Victoria plné historických památek. Užijte si rajskou atmosféru souostroví, na které můžete vyrazit kdykoliv v roce. Taková je dovolená na Seychelách.

Souostroví Seychely, panenský ráj v Indickém oceánu. Seychely jsou světoznámé hlavně díky krásným plážím v podobě klidných zátok s azurovou vodou, žulovými útvary a exotickou přírodou plnou endemitů.

Pobřeží ostrovů lemují korálové útesy, které nabízí vynikající podmínky pro potápění a pozorování světa pod hladinou. Užít si můžete také procházky po jednom z přírodních parků, úchvatné golfové hřiště, vodopády nebo hlavní město Victoria plné historických památek.

Užijte si rajskou atmosféru souostroví, na které můžete vyrazit kdykoliv v roce. Taková je dovolená na Seychelách.

Geografie

Seychely jsou souostroví vzdálené 1.500 km od východní Afriky.

Počasí

Je tropické a po většinu roku tam panují teploty okolo 30°C s vysokou vlhkostí vzduchu. Mezi nejsušší měsíce patří květen-listopad. Nemusíte se však obávat navštívit ostrovy i mimo tyto měsíce, kdy vás může zastihnout mírný déšť. Žádná období vytrvalých dešťů v průběhu roku na ostrovech nejsou.

Doprava

Na ostrově Mahé je mezinárodní letiště, na které létá mnoho leteckých společností. Průměrná cena letenky se pohybuje okolo 16.000 Kč se společnostmi typu Emirates, Turkish apod. Letenky se dají často koupit i za cenu 14.000 Kč.

Ostrov Mahé nejlépe procestujete pomocí pronajatého automobilu či místních autobusů, které jsou velmi levné. Silnice jsou v dobrém stavu a provoz je nízký, proto se nemusíte obávat chaosu. Pokud se rozhodnete cestovat mezi ostrovy, je nejlepší využít lodní dopravu. Lodě operují na trase Mahé (Victoria) – Praslin (Baie Ste Anne) – La Digue (La Passe). Mezi ostrovy Mahé a Praslin létají také vnitrostátní aerolinky Air Seychelles.

Ubytování

Pobývat během dovolené na Seychelách můžete na jednom ze třech hlavních ostrovů Mahé, Praslin nebo La Digue. Vybrat si můžete z velkého spektra ubytování, ale připravte se na vyšší ceny. Nejlevnější variantou jsou apartmány s vlastní kuchyňkou, kde si můžete vařit z lokálních surovin, nebo sednout do auta a vyrazit na místní, již hotové dobroty.

Cena

0
Dní bez cestovky na Seychelách
0 Kč/osoba
s Cestovním rádcem

Cena zahrnuje

  • Letenky
  • Pronájem automobilu
  • Ubytování v apartmánu
  • Cestovní pojištění
  • Dokument Cestovního rádce na cestu (váš průvodce na míru)

Chcete nabídku dovolené na míru?

Stačí vyplnit krátký dotazník, tak pojďme na to!