Skip to content

Dovolená na míru

unikátní služba, která neprodává již hotové předem specifikované zájezdy, ale vytváří vaše vlastní.

Cestovní rádce je tu jak pro ty, kteří už mají o své dovolené jasnou představu i pro ty, kteří stále neví kam se vydat. Cena služby závisí na složitosti vaší poptávky, ale průměrná cena je pouhých 2.990 Kč za 14 denní dovolenou. Vaše úspory oproti běžné cestovní kanceláři mohou být i tisíce korun.

cestování a zážitky

Má vize

Většina lidí mířících na dovolenou si zaplatí předem specifikovaný zájezd cestovní kanceláře, takže mají stejné prázdniny jako desítky dalších lidí v přeplněném hotelu. Navíc se připravují o autentické zážitky z destinace, kde blíž poznáte místní kulturu a zvyky.

A to je škoda!

S Cestovním rádcem to zvládnete sami bez CK a věřte, zažijete toho mnohem více a ještě ušetříte! Ke každému přistupuji individuálně podle jeho možností jako jsou finance, jazyková bariéra, požadavky a zejména osobní vkus. Společně sestavíme takovou dovolenou, která bude přesně pro vás. Kdekoliv a s kýmkoliv na světě.

Jak vzniká dovolená na míru s Cestovním rádcem v 7 krocích.

Krok 1
Krok 2
Krok 3
Krok 4
Krok 5
Krok 6
Krok 7
telefon
TELEFONÁT
Chci vás trochu poznat, vědět o vašich představách a přáních. Vyjasníme si představy, abychom se vydali správným směrem při plánování a sestavování vaší dovolené na míru.

flight
NÁKUP LETENEK
Vyhledám nejlepší a nejvýhodnější způsoby dopravy. Prověřím veškeré možnosti a případně také kombinaci více služeb dopravců. Na vás bude vybrat si spoj, který vám bude vyhovovat.

Domov
VÝBĚR UBYTOVÁNÍ
Podle vašich zájmů vyberu vhodné lokality, ve kterých budu hledat ubytování dle vašich preferencí. Následně vám zašlu nejvhodnější návrhy ubytování, ze kterých si vyberete to pravé pro vás.

Doprava vlak
TRANSFERY V DESTINACI
Na výběr vám dám všechny možnosti a vámi vybrané pomůžu zajistit.Pojištění
CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ
Poradím vám, jaké pojištění je do vaší destinace vhodné. Nasměruji jak a kde zakoupit.


file
CESTOVNÍ RÁDCE NA CESTU
Na cestu vám vypracuji dokument Cestovního rádce, který bude vaším průvodcem na míru v chytrém telefonu či na papíru. Všechny informace přehledně v jednom souboru. Do Cestovního rádce uvedu také tipy na výlety a důležité informace o vaší destinaci.
Informace
VZDÁLENÁ PODPORA
Jakmile si před nebo během vaší cesty nebudete s něčím vědět rady, jsem tu pro vás připraven pomoci. Kontaktovat mě můžete kdykoliv.


Stačí jen vyplnit dotazník, tak pojďme na to!

Po vyplnění dotazníku vám zašlu zdarma nabídku, která bude obsahovat:

  • výběr destinace
  • informace o stylu vaší dovolené
  • vyčíslení vaší cesty
  • cenu za moje poradenství